20.septembrī pulksten 10 visā Latvijā vismaz 150000 cilvēku piedalīsies vienotā rīta vingrošanas nodarbībā, ko rīko Latvijas Olimpiskā komiteja. Par šī gada Olimpiskās dienas aktivitātēm raidījumā Kā labāk dzīvot stāsta un arī analizē to, kāpēc ir svarīgi vingrot katru dienu un sākt jau tagad, Latvijas Olimpiskās komitejas projektu vadītāja Lilita Dakša, "Olimpiskās dienas 2019" vingrojuma kompleksa autore, trenere Diāna Stupele un Jelgavas 4.vidusskolas sporta skolotāja un aktīva personība veselīga dzīvesveida veicinātāja bērnu un jauniešu vidū Nataļja Gorškova.

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2019” notiks 20.septembrī un šogad pasākuma devīze būs “Nāc un vingrot sāc!". Visās Olimpiskās dienas norises vietās pasākums sāksies ar rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

LR2 pulksten 10.05 skanēs vingrojuma dziesma, savukārt ar vingrojumu kompleksu jau var iepazīties jau tagad.

Lielākoties akcijā piedalīsies bērni un jaunieši, bet aicina ikvienu birojā izkustēties. Skolās lielākoties pēc tam tā ir sporta diena.