Tikai nelietot kokvilnu un ziemā ieteicams ģērbties kārtām - ir svarīgākie ekspertu padomi raidījumā Kā labāk dzīvot par ģērbšanos sportojot ziemā.

Mērena fiziskā slodze ir mūsu labas veselības pamatu pamats. Arī ziemā vajadzētu doties garās pastaigās, jānūjo vai labāk trenētajiem jāpaskrien krosiņi. Bet vai mēs mākam pareizi apģērbties, lai nodarbotos ar sportiskajām aktivitātēm ārā ziemas apstākļos, kamēr nav sniega, raidījumā Kā labāk dzīvot skaidro ceļotājs, Personīgās izaugsmes treneris Andžejs Reiters, sporta ārste Simona Šteina un Latvijas tautas sporta asociācijas vadītāja Gaļina Gorbatenkova.

Sintētika šķiet it kā nedabīga, bet ārkārtīgi efektīva, kokvilna vairs nav mūsdienās aktuāla, bilst raidījuma viesi, skaidrojot, ka kokvilnu nevajadzētu lietot, jo tā paliek slapja un cilvēkam kļūst auksti. Arī sintētika paliek mitra, bet tā uztur ķermeņa siltumu, ir komfortabli un nav auksti.

Tērpa un arī apavu izvēle, protams, ir atkarīga no tā, cik aktīvi trenējas un ar kādu sporta veidu cilvēks ir izvēlējies nodarboties.