„Plogings” ir sporta un zaļā dzīvesveida apvienojums,  kad  paralēli skriešanai, tiek vākti apkārtnē atstātie atkritumi. Par „plogingu” un citām aktivitātēm, kas vērstas uz apkārtējās vides sakārtošanu, saruna raidījumā Kā labāk dzīvot. Par vides aizsardzību un apkārtnes sakopšanu stāsta "ploginga" entuziaste Iveta Sondore, Valsts Vides dienesta pārstāve Maruta Bukleviča un biedrības "Dzīvnieku brīvība" Katrīna Krīgere.

Pasaulē populāro „plogingu” Latvijā zina maz. Tas ir dzimis Zviedrijā. Šis termins ir angļu vārda "jogging", kas nozīme skriešana, un zviedru vārdu „plocka upp”, kas nozīmē pacelšanos, savienojums. Tas ir termins, ar kuru apzīmē atkritumu savākšanas procesu sporta nodarbību laikā. „Plogings” ļauj vienlaicīgi noķert divus „vērtīgus zaķus” - parastais skrējiens pārvēršas par ekoloģisko akciju, kas palīdz padarīt apkārtējo vidi tīrāku.

Savukārt Rīgā 15.martā plkst. 15.30 Vērmanes dārzā notiks Globālais streiks nākotnei, kuru organizē starptautiska neformāla studentu kustība “Fridays For Future”. Gājiens vienlaikus notiks vairāk nekā 50 citās pasaules valstīs. Latvijā tas sāksies pie Ministru kabineta un noslēgsies pie Saeimas. Katrīna Krīgere aicina pievienoties streikam tos, kas vēlas un kam tas iespējams.