Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Šobrīd Latvijā ir vismaz 400 radioamatieru, 150 no tiem ir aktīvi radioamatieri, kuri regulāri iziet ēterā, daļa no viņiem piedalās arī sacensībās. Radioamatierisms - profesija vai aizraujošs tehnoloģiju hobijs? Raidījumā Kā labāk dzīvot sarunājas SIA "Energoremonts Rīga" projektu vadītājs Andris Bruņenieks, radioamatierisma entuziasts Kristers Misa un VAS "Elektroniskie sakari" Radiofrekvenču plānošanas nodaļas vecākais eksperts, ilggadējs radioamatieris Juris Vaļenieks.

Gunārs Auseklis ar radioamatierismu aizraujas jau gandrīz 50 gadus. Viņš pēc izglītības ir radiotehniķis un lielāko daļu no savā radiostacijā izmantotajām iekārtām izgatavojis pats savām rokām. Viņa kolēģis Viesturs Jakovļevs sācis darboties pamatskolas pulciņā un arī ir radioamatieris jau krietnu laika sprīdi - 35 gadus. Ar radioamatieriem Alūksnes pusē tikās Daina Zalamane.