Covid-19 krīze visvairāk skārusi tieši sieviešu nodarbinātību. Tāpēc "Riga TechGirls" piedāvā jaunu bezmaksas tiešsaistes izglītības programmu, kurā vēlas iesaistīt vismaz 500 sieviešu Latvijā, piedāvājot viņam pārkvalificēties, lai turpmāk strādātu tehnoloģiju jomā un varētu vairāk nopelnīt un attīstīties perspektīvā karjerā.

Raidījuma viešņas - Riga TechGirls vadītāja un valdes locekle Anna Andersone un Diāna Butina, kura darbojas IT nozarē jau 15 gadus un vada valodu sistēmu biznesu uzņēmumā "Tilde". Uzzinām arī datorzinību un programmēšanas bakalaures Aivas Staņevičas un audiologopēdes Marinas Petrakovas viedokli.

Biedrība 'Riga TechGirls' ir sociāla bezpeļņas organizācija, kas dibināta 2016. gadā Rīgā. Tā ir pirmā un vienīgā kopiena Latvijā, kas veltīta meiteņu un sieviešu izglītošanai un iedvesmai tehnoloģiju jomā. 'Riga TechGirls' ir organizējusi vairāk nekā 60 seminārus, 24 iedvesmas vakarus un vadījusi vai organizējusi vairāk kā 30 citus pasākumus (konferences, hakatonus, vebinārus utt.). Kopumā tajos iesaistījušās, izglītojušās un iedvesmojušās vairāk kā 3000 sievietes un meitenes.