13.jūnijā Rīgas centru pieskandinās senioru festivāls „Zelta ritmi”. Jau no pirmsākumiem festivāls tiek veidots ne tikai izklaidei, bet arī senioru socializācijai un aktuālu problēmu risināšanai. Par ko un kāpēc tiks runāts festivālā, interesējamies raidījumā Kā labāk dzīvot. Par festivāla norisēm stāsta un arī sniedz pamudinājumus, kā atrast veidu, kā pie dzīves turēties senioru vecumā, psihoterapeite Aina Poiša, radio diktore un tūrisma speciāliste Sandra Glāzupa, aktieris Leons Krivāns un organizācijas mammamuntetiem.lv vadītāja, pasākuma organizatore Inga Akmentiņa-Smildziņa.

“Festivāla programma būs ļoti plaša, uzstāsies vairāk nekā 200 seniori no visiem Latvijas novadiem. Pasākums ir īpašs, jo šī auditorija grib iesaistīties un līdzdarboties,” atzīst Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Būtiska lieta – pašiem senioriem iespēja socializēties. Kā ik gadu festivālā varēs satikt dažādus speciālistus, būs arī īpaši plašs radošo senioru darinājumu tirdziņš, viņi arī demonstrēs savas prasmes.

Sandra Glāzupa iesaka:

Aizejot pensijā, nezaudēt interesi par dzīvi, iet laikam līdzi, paklausīties, paskatīties ziņas. Svarīgi kopt savu dvēseli – lasīt iedvesmojošus rakstus par puķēm, cilvēkiem, kas tevi var uzmundrināt. Ķermenis arī jākopj.