"Laba jaunā gada apņemšanās būtu salīdzināt sevi ar sevi! Kāds es biju no rīt un kāds esmu dienas beigās, ko sapratu, ko iemācījos. Kuri bija mani laimes brīži un kur ir izaugsme. Daudziem tā ir jauna stratēģija - skatīties un būt atbildīgam par sevi, norāda Indra Melbārde raidījumā Kā labāk dzīvot.

"Skaitiet smaidus dienas laikā, salīdziniet šodienas un rītdienas smaidus. Smaidu dabūsi tad, kad pats smaidīsi. Tad redzēsi kā mainās tava dzīve!" mudina Edgars Untāls.

Latvijas iedzīvotāju piecas visbiežāk minētās apņemšanās ir regulārāk sportot (34%), aktīvāk tiekties uz saviem mērķiem (33%), kļūt laimīgākiem (28%), ēst veselīgāk (24%) un vairāk atvēlēt laiku ģimenei (24%).

Jaunais gads ir klāt, laiks sākt pildīt pie eglītes dotos solījumus – sākt sportot , iemācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu un ko tik vēl ne. Bet – kaut kā vairs negribas... Kā pārvarēt sevi, kur gūt motivāciju savu solījumu pildīšanai, diskutējam pirmajā 2018. gada raidījumā Kā labāk dzīvot kopā ar "Taku" skrējienu organizatoru Rimantu Liepiņu, biznesa treneri Edgaru Untālu un Personības pilnveidošanas centra dibinātāju, personīgās izaugsmes treneri Indru Melbārdi.