Raidījumā Ķepa uz sirds saruna par to, kā pārdzīvot mīluļa zaudējumu Vai sāpes var mazināt jauns mājdzīvnieks un kad risinājums ir pagaidu māju došana kādam sunim vai kaķim?

Mūsu mājdzīvnieki ir mūsu ģimenes locekļi un tas liek sastapties ar skaudru realitāti – suņiem un kaķiem mūžs ir īsāks un mums ir jāpiedzīvo traģiskais brīdis, kad mīlulis aiziet. Kā sadzīvot ar zaudējuma sāpēm? Kā pieņemt nenovēršamo un vai sāpes palīdz sadziedēt jauns suns vai kaķis, par to runājam ar Sandiju Šteinbergu-Dukuri.

Sandija piedalījusies Ķepa uz sirds raidījumos vairākas reizes kopā ar saviem kane korso suņiem Balii un Demianu. Sandijas ģimene nesen piedzīvoja traģēdiju – mēneša laikā viens pēc otra mūžībā aizgāja abi suņi. Zinot, cik ļoti savulaik viņas ģimene cīnījās par Balii, ārstējot suni ārzemēs, novērtējot katru dienu, kas dota kopā, liekas grūti aptvert kā šādu traģēdiju var pārdzīvot…

Ticam, ka Sandijas stāsts var palīdzēt atbalstīt kādu, kas mūs klausās, kādu, kas pavisam nesen zaudējis savu mīļo draugu.

Raidījumu atbalsta: