Klausītāji izvaicā. Studijā bijušais politiķis Einārs Repše, kurš, runājot par ienākšanu politikā ar partiju "Jaunais laiks", atzīst, ka bijis pārsteigts par notiekošo politikā. Definējot sevi kā neatlaidīgu cilvēku, saka: "Man nepatīk atstāt darbus nepadarītus!", tāpēc mēģināja atgriezties politikā ar partiju “Latvijas attīstībai” , taču atbalsts bijis pārlieku mazs.

Politiķiem vajadzīgs pieprasījums no sabiedrības. Ja šī pieprasījuma nav, mākslīgi to radīt nevar, tāpat kā mākslīgi nevar radīt mīlestību un simpātijas.  

Einārs Repše atzīst, ka jūtas parādā vēlētājiem, jo nav izdevies šo parādu atdot darbu veidā. Un gan pats pieļāvis kļūdas, gan pretestība pret Jauno laiku bijusi lielāka nekā ar to bija rēķinājies. Viņš uzteic, nu jau nelaiķi, Āri Auderu veselības ministra amatā, kurš tiešām jau tad sapratis nepieciešamo reformu nozīmi. "Es esmu pieļāvis kļūdas un radījis citiem cilvēkiem zaudējumus, bet strādāju pie tā, lai parādus atdotu. Ja veiksies, tad es to izdarīšu, ja neveiksies, tad vismaz bū`wsu godprātīgi centies", - tā Einārs Repše raidījumā Krustpunktā.

Šobrīd Einārs Repše vada Ainas Mucenieces vārdā nosaukto viroterapijas fondu. Fonda mērķis - sniegt reālu palīdzību onkoloģijas slimniekiem, kā arī dot cerību daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri sirgst ar dažādām vēža saslimšanas formām.