Krustpunktā - diskusija par to, vajag vai nevajag legalizēt Latvijā marihuānas lietošanu medicīniskos nolūkos? Ir ārsti, kas uzskata, ka šīs ir vienīgās zāles, kas viņu pacientiem var palīdzēt. Tajā pašā laikā narkologi pauž bažas par iespējamām sekām. Nav noslēpums, ka šajos laikos daudzi zālīti iegādājas un lieto, jo nelegāli tā ir nopērkama. Taču ir slimnieki, kas brauc pat uz ārzemēm, lai to dabūtu, jo nelegālā aprite viņiem neder. Ko darīt un kā darīt?

Studijā: no Veselības ministrijas farmācijas departamenta direktore Inese Kaupere, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājs Andris Skride, Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" vadītāja Gunita Berķe un Latvijas Sāpju izpētes biedrības pārstāve, anestezioloģe, reanimatoloģe, algoloģe dr. Maija Māliņa.

Telefonintervijās: EP deputāte Inese Vaidere, smagi slima dēla mamma, kuras dēlam visas iespējamās ārstniecības iespējas ir izbeigušās, LOC paliatīvās nodaļas vadītājs Vilnis Sosārs un Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Līga Kozlovska.