Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, sūtot Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Lai gan ziema mūsu platuma grādos nav nekas neparasts, tā atkal Rīgu pārsteigusi nesagatavotu. Iedzīvotāji sūdzas par neizbrienamām ietvēm, domnieki - par slinkiem namīpašniekiem, namīpašnieki par nevērīgiem ielu tīrītājiem. Kādēļ tā un ko darīt, Krustpunktā diskutē Rīgas pilsētas izpilddirektors Jānis Lange, Rīgas pilsētas vicemērs Vilnis Ķirsis un Rīgas namu pārvaldnieka valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis. Sazināmies ar Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Tomu Sadovski.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Komentāri (4)
Vai nevar sakārtot automašīnu stāvēšanu Kalupes, Katoļu un Krāslavas ielās, ziemas sezonā? Jo saistībā ar Rail Baltic būvdarbiem Lāčplēša ielā, tiek noslogotas Kalupes, Katoļu un Krāslavas ielas, kurās netīrīto ielu dēļ automašīnas nevar samainīties braukšanai.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X