Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Eiropas Komisija (EK) apstiprinājusi vērienīgo Rīgas tramvaju infrastruktūras attīstības projektu, kura laikā par 97,4 miljoniem eiro plānots izbūvēt 3,5 kilometrus garo Skanstes tramvaja līniju. Var sākties projektēšanas darbi. Projekta laikā ir plānota 3,6 kilometru garas jaunas tramvaja līnijas izbūve pa maršrutu Pērnavas iela - Senču iela - Zirņu iela - Skanstes iela - Sporta iela, kā arī esošās 5. un 9.tramvaja maršrutu infrastruktūras rekonstrukcija apmēram trīs kilometru garumā līdz pilsētas centram. Vieni to sauc par Skanste līniju, citi par “kapu tramvaju”, vieni saka, ka šādas maršruts atvieglotu pasažieru iespējas pārvietoties pa pilsētu, citi norāda, ka tiks atkal pārrakti Lielie kapi, kur guļ vairāki mūsu dižgari, un ka tramvaja līnija vairāk vajadzīga Purvciema virzienā, nevis uz Skanstes rajonu, kur mīt visumā turīgi ļaudis.

Krustpunktā diskutē "Rīgas satiksmes" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševica, biedrības Sabiedrība par atklātību „Delna” jurists Jānis Veide, transporta jomas eksperts Tālis Linkaits un Lielo kapu draugu pārstāvis Andris Gobiņš.