Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Jauna futbola stadiona būvniecību Rīgā Latvijas Futbola federācija sola sākt jau maijā. Būvatļauja ir saņemta. Svarīgākais nosacījums no Rīgas domes puses, kuras īpašumā ar laiku pāries jaunais stadions, tā neatļaus uzsākt stadiona būvniecību, ja nebūs pārliecības par līdzekļu pieejamību visa projekta īstenošanai. Pagaidām Futbola federācijai ir pieejama nauda - 8,5 miljoni, ko atvēlējusi starptautiskā futbola federācija.

Jau kādu laiku sabiedrība, it sevišķi futbola spēles cienītāji var sekot līdzi ziņām par to, kur nākotnē varētu risināties futbola spēles Rīgā. Ar šaubām daudzi ir uzņēmuši ziņu, ka Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, līdzšinējā Latvijas Universitātes stadiona vietā paredzēts būvēt jaunu futbola stadionu vietējo spēļu un treniņu vajadzībām. Tikmēr līdzšinējais “Skonto” stadions ir pārpārdots, bet Daugavas stadionā par futbola spēlēšanu nav domāts, par to vairāk runā, kā par deju svētku norises vietu un multifunkcionālu sporta kompleksu. Jauno stadionu K.Barona ielā sola Latvijas Futbola federācija. Tas būšot stadions ar mākslīgo segumu, ir jau saskaņots skiču projekts, ir zināmas ieceres. Summa, kas nepieciešama stadiona būvniecībai, pāris gadu laikā jau dubultojusies. Izskanējušas arī šaubas par šāda stadiona lietderību, gan par to, cik loģiska ir šāda stadiona būvniecība. Kur norisināsies nacionālā futbola spēles nākotnē, diskutējam Krustpunktā studijā. Raidījuma viesi: sporta žurnālists Artūrs Vaiders, Latvijas Futbola federācijas valdes loceklis un Stadionu un infrastruktūras attīstības komitejas priekšsēdētājs Vladimirs Žuks, Sporta federācijas padomes prezidents Einars Fogelis, kultūras un sporta centra „Daugavas stadions" valdes loceklis Elmārs Martinsons un Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Sporta departamenta direktors Edgars Severs.