Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, sūtot Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Tuvojas pašvaldību vēlēšanas, pirmoreiz atbilstoši jaunajai pilsētu un novadu kartei. Vienīgā pašvaldība, kur vēlēšanas šoreiz nenotiks, būs Rīga, jo tur pagājušā gada rudenī domi ievēlēja ārkārtas vēlēšanās. Arī mēs Krustpunktā pievērsīsimies vēlēšanu tematikai un katru nedēļu partiju diskusijās spriedīsim par svarīgākajiem jautājumiem, kas būs jārisina vietējai varai – gan par uzņēmējdarbību un infrastruktūru, izglītību un sociālajām problēmām, gan arī problemātiku, ar ko saskaras pilsētas. Šīs diskusijas gaidāmas katru trešdienu, bet par pašvaldību vēlēšanām runāsim arī šodien. Tāpat arī citām politiskajām aktualitātēm Latvijā. Krustpunktā lielā intervija šodien būs ar domnīcas „Providus” direktori un vadošo pētnieci, politoloģi Ivetu Kažoku.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Komentāri (9)
Taču Tukumā notikušajā man ir sava versija. Pašlaik komunisma celtniecības ideoloģija ir nomainīta ar dzīvotspējīgāku liberālisma ideju. Tai ideoloģijā apspiestā šķira strādnieki un zemnieki cīnījās pret apspiedējiem buržujiem. Šodien apspiestā šķira ir nomainīta pret citādajiem. Kā sagraut konservatīvos apspiedējus? Pie varas, liberālā ceļā, ir jānāk citādo grupējumiem. Tukuma Kindzulis izrādījās ar psihes īpatnībām un tieksmi uz piromāniju (ir tāda slimība neatkarīgi no orientācijas). Kaut arī mūsējais, bet šo faktu var izmantot lietderīgi. Viņu aizdedzināja savējie, bet kā liesma izplatījās ziņa, ka homofobi dedzina citādos. Cerēja, ka Latvijā sāksies ažiotāža pret konservatīvajiem (kā drīkst dedzināt cilvēku! Nedrīkst!) Latvijas citādos atbalstīs visa Rietumu liberālā pasaule. Latvijā maina Satversmi un likumus. Citādie nonāk pie varas. Konservatīvie tikai mutes plāta kā zivis bez ūdens.
Pasaulē jau tā bija. Nacizti aizdedzināja Reihstāgu. Vainu salika uz komunistiem ar bulgāru līderi Dmitrovu priekšgalā. Pierādīt neko nevarēja, taču naciztu konkurenti Reihstāgā komunisti tika diskreditēti sabiedrības acīs. Visa vara pārgāja Hitlera rokās. Vai Tukumā nenotika kas līdzīgs, kad vietējo citādo darboņi gribēja mainīt varu Latvijā. Viens upuris ir nieks salīdzinot ar ieguvumu.
2) Vēl tu varētu gejiem, lesbietēm, transpersonām, bisex personām palīdzot piedaloties praidos ar karogu pirmajā rindā!!!!
3) Vākties prom no Latvijas būtu nepieciešams visiem nodokļu nemaksātājiem un aplokšņu algu saņēmēji, viņus mums te Latvijā tiešām nevaiga!!!!
Visās normālas Eiropas savienības valstīs un arī ASV ir praidi, transpersonas, lesbietes un geji, kāpēc gan to visu nevarētu attīstīt un veicināt Latvijā.
Ja tev kautkas nepatīk tad tā ir tava paša problēma
Vai tik pat asi tiks apkarotas naida runas un kara propaganda un neiecietība, agresija un melu kampaņa pret Krieviju, kas tiek veikta visos Latvijas medijos, gan Radio, gan TV, gan interneta portālos?
Vai tomēr tās ir divas nesalīdzināmas vērtības. Miers Pasaulē (Nu vismaz mūsu reģionā) un LGBT tiesību vardarbīga uzspiešana visai sabiedrībai.
Visās normālas Eiropas savienības valstīs un arī ASV ir praidi, transpersonas, lesbietes un geji, kāpēc gan to visu nevarētu attīstīt un veicināt Latvijā.
Ja tev kautkas nepatīk tad tā ir tava paša problēma
jabut reālistam viruss tikai ka katalizators paradija valsts birokrātijas trukumus un reali ja ir jaizvelas starp Kariņu vai kadu kalvīšveidigo tad labāk ir Kariņš
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X