Krustpunktā turpinās sekot norisēm banku sektorā. ABLV banka, kurai bija radušās lielas problēmas saistībā ar ASV ziņojumu par bankas darbības metodēm, pirmdien paziņoja par pašlikvidēšanos. Tikmēr jautājums, kā pēdējā laika notikumi banku sektorā ietekmēs nozari kopumā, ir palicis. Ņemot vērā, ka ABLV bankas problēmas ir tikai viens no pēdējā laika notikumiem, kas skaļi izskanējis šai jomā – ir notikusi arī Latvijas Bankas prezidenta aizturēšana aizdomās par kukuļa pieprasīšanu, arī Norvik Bankas īpašnieka paziņojums, ka no viņa ir izspiests kukulis – raidījuma otrajā daļā runāsim arī par to, kā tas viss ietekmējis valsts reputāciju.

Studijā: Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Putra, Finanšu kapitāla un tirgus komisijas padomes pārstāve Nora Dambure, Saeimas Budžeta un finanšu komisijas vadītāja vietnieks Imants Parādnieks, un Latvijas Komercbanku asociācijas valdes loceklis Jānis Brazovskis.

Raidījuma otrajā daļā mums pievienojas arī Latvijas Universitātes profesors, politologs Juris Rozenvalds un Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks Aldis Austers.