Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, sūtot Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā ir pagājusi nedēļa. Šis rīts sākās ar ziņām no Hersonas pilsētas, ko ieņēmusi Krievijas armija, tikmēr milzīgā Krievijas armijas kolonna, kas devās uz Kijevu, neesot daudz pavirzījusies uz priekšu, ziņo britu izlūkdienests. Tomēr civiliedzīvotāju upuru Ukrainā ir daudz, bet bēgļu skaits no Ukrainas jau sasniedz miljonu, lēš ANO.

Krustpunktā ar militārajiem, drošības un ārpolitikas ekspertiem runājam par aktuālo situāciju Ukrainā – gan no militārā, gan politiskā viedokļa, runājam arī par Latvijas iekšējo drošību, kas cieši sasaucas ar ārējo.

Raidījuma viesi: Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba Komunikācijas pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Māris Tūtins, Vidzemes augstskolas lektors Jānis Kapustāns, Valsts prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos, bijušais Satversmes aizsardzības biroja direktors Jānis Kažociņš un Latvijas Ārpolitikas institūta asociētais pētnieks Veiko Spolītis.