Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, sūtot Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Pagājušajā nedēļā politiskiem procesiem Latvijā tika pievērsta īpaša uzmanība, jo Saeimas deputāti vēlēja valsts prezidentu. Bet politiķim Edvarda Smiltēnam sev lielāku uzmanību sev izdevās pievērst vēl pirms šīm vēlēšanām saistībā ar hokeja svētkiem. Viņš hokejista kreklā priecīgs dalīja autogrāfus reizē ar sportistiem, bija panācis, ka pagājušās nedēļas pirmdiena Latvijā bija brīvdiena, vispār viņš ir otra augstākā amatpersona valstī. Krustpunktā Lielā intervija ar Saeimas priekšsēdētāju Edvardu Smiltēnu.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Komentāri (5)
2. AS prezidenta kandidāts - labākais? Viņš varētu Rinkēvičam ūdeni pienest. Un, nē, neviens par viņu nebalsoja, jo viņš gribēja ielīst augstos amatos, apejot konkurenci vēlēšanās! Valstī nedzīvojošs un pārsvarā nestrādājošs privātuzņēmējs, kam nav nekādas nojēgas par valsts vadīšanu, kas savu karjeru sākotnēji veidojis psrs laikā aizdomīgos apstākļos, kas joprojām nespēj pat tik daudz, kā piedāvāt vēlēšanās solīto profesionāļu komandu un idejas reformām. Vienīgais, ko AS spēj, ir poza, neapmierinātība, garās runas, šantāža, nespēja piekāpties un strādāt valstij, - dodiet tik naudu un amatus!
3. Koalīcija. Tieši AS nepamatoto prasību dēļ ievilkās koalīcijas līgums, budžets. Atpalikusī valsts nevis risina problēmas, bet 2 mēn. diskutē par 3 kāju ķebli. Savā acī baļķi neredz, bet citiem tagad meklē skabargas. Viņuprāt, šī ir labākā koalīcija, bet neviens cits tā nedomā, tikai paši. Šie nav nākuši strādāt valstij, bet tikai uzspiest savu redzējumu: par Stambulas konvenciju nebalsos, partnerības likumu - nē, kapitālsabiedrības neattīrīs, vispārējo deklarēšanos - nē, uzlabot izglītības kvalitāti, piespiest pašvaldības maksāt skolotājiem nevis attīstīt trulus projektus - nē. Kādas reformas tad AS gatavojas veikt? Aizvērt lielveikalus svētdienās un viss?
4. Vērtības un principi, jāsmejas! Salasītie dažādu partiju pārbēdzēji, par-katru-cenu-palikt-politikā censoņi, - kādas viņiem vērtības?! Svarīgākais ir attīrīt valsti no korupcijas, uzlabot iepirkumus, tiesiskumu un izpratni par kaitējumu valstij, nevis kkādi tur mistiskie principi.
Uldis Pīlēns bija labākais prezidenta kandidāts, un es šo vēlēšanu procesu nesauktu par demokrātisku, zinot kā tika ievēlēts Rinkēvičs. Politiskajās diskusijās Latkovskis ar tādu pārliecību apgalvoja, ka viņš tikšot ievēlēts, ka acīmredzot zināja ar kādām balsīm.
Bet vispār man ir jautājums, vai kādreiz beigsies politiskais tirgus, un sāksies Latvijas cilvēkiem dzīves uzlabošanai svarīgu jautājumu risināšana, kā piemēram par nesamērīgi augstajām elektroenerģijas cenām? Vispār par visatļautību, piemēram nenormālajiem zāļu uzcenojumiem aptiekās, salīdzinot, kādas tās ir citās Baltijas valstīs?
- ko un kad Saeima plano lai piemeram komoensetu nesamerigas energoresursu cenas, ja gazei un elektribai tas ir pirmskara limeni bet tarifus cel nesamerigi tad malka ir joprojam kara cenu limeni;
pat latvijas banka ar savu it ka lielo potencialu tomer atzist savu kuslumu, milzīgo plaisu un stagnaciju valsts institūcijas un privātuzņēmumos gan inovacijas gan konkurences veicinasan
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X