Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija rosinājusi Rīgas domes atlaišanu, uzskatot, ka pašvaldība nespēj nodrošināt sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Par domes atlaišanas likumprojektu jālemj valdībai un pēc tam arī Saeimai. Ja to pieņems un gana ātri, tad Rīgu gaida ārkārtas vēlēšanas, turklāt, iespējams, ka tajās ievēlētā dome darbosies ne tikai atlikušo vienu, bet vēl arī četrus gadus, kas paredzēti nākamajam pašvaldību sasaukumam. Par šo ierosinājumu un situāciju Rīgas domē šodien politiķu diskusija. 

Mūsu studijā: Saeimas deputāti - Regīna Ločmele-Luņeva no Saskaņas, Daniels Pavļuts no apvienības „Attīstībai/Par!”, Ainārs Latkovskis no „Jaunās vienotības”, partiju KPVLV pārstāvēs Atis Zakatistovs, Jauno Konservatīvo partiju Juta Strīķe, bet Nacionālo apvienību „Visu Latvijai - Tēvzemei un brīvībai/LNNK” - Raivis Dzintars.