Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, sūtot Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Sākotnēji visās Baltijas valstīs bija līdzīgi, bet tagad esam palikuši vienīgie, kuri joprojām uztur obligāto 2. pensiju līmeni. Lietuvieši līdzīgi kā igauņi ir lēmuši ļaut šo naudu iztērēt. Vai Latvijai jāiet līdzīgs ceļš? Ekonomisti jau kritizēja valdību, kad tā samazināja 2. līmeņa daļu par labu pirmajam, lai gan šis lēmums pieņemts uz laiku. Vērtējam kaimiņvalstu pieredzi un to, ko no tās vajag vai nevajag paņemt. Vai esam gudrākie vai muļķākie starp kaimiņiem šajā jautājumā? Krustpunktā analizē Latvijas Bankas Apdrošināšanas un pensiju uzraudzības pārvaldes vadītāja Evija Dundure, Saeimas Budžeta un nodokļu komisijas deputāts Edmunds Jurēvics (Jaunā vienotība), Saeimas Budžeta un nodokļu komisijas deputāts Arturs Butāns (Nacionālā apvienība), Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Krists Bergans-Berģis un ekonomists Latvijas Universitātes rektors Gundars Berziņš.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.

Komentāri (19)
5.novembra ieraksts apgalvo, ka mūsu naudu ieguldīs nevis ārvalstu investīciju fondos, bet Latvijas
Un tā ir tā pati ZZS un JV UN PROGRESĪVO koalcija, kura tikko saeimā nobalsoja par korupcijas stiprināšanu - proti - nav jāuzrāda naudas izcelsme būvējoties.
Tātad - vispirms likvidēja iespēju pieķert korupcijā un pēc tam pieņems likumus, lai vēl 100 veidos apzagt valsts sociāli u n tiesiski neaizsargātos.
Nu vells pa stenderi ! Nu kā lai es ticu šai valstij ?
Nevajag liet udeni ka viss ar 2, pensiju limeni ir kartiba
2) Parex bankai vispār nav pilnīgi nekāda sakara ar Sociālo budžetu un pensionāru pensijām!
3) Parex banka tika glābta no Valsts pamatbudžeta un SVF aizņēmuma
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X