Krustpunktā viesu diena. Studijā ministru prezidents Māris Kučinskis. Viņš atbild uz jautājumiem saistībā ar izskanējušo ierosinājumu nemaksāt slimības naudu par pirmajām trim slimošanas dienām. Runājot par nākamā gada budžetu, Māris Kučinskis norāda, ka motivācija atteikties no deputātu kvotām bija pagājušā gada pārspīlējums. Tā bijusi laba mācība.

Pērn valdības veidotais 2017.gada budžets bija labi sagatavots, taču ar “deputātu kvotām” tam tika uzlikts traips, norāda Māris Kučinskis.

Kučinska ieskatā, "deputātu kvotas" pērn negatīvi ietekmēja partiju reitingus, lai gan ar šiem naudas piešķīrumiem partijas bija domājušas panākt pretējo. “Iepriekšējais gads ir praktisks piemērs – popularitāte nobrauca vismaz par pieciem procentpunktiem. Iedomātā efekta vietā iznāca defekts,” saka Kučinskis, cerot, ka šogad nebūs sarežģījumu Saeimas deputātiem argumentēt atteikšanos no “deputātu kvotām”.

Pirmajā daļā viņš atbild uz žurnālistu jautājumiem. Studijā arī Latvijas Radio Ziņu dienesta žurnālists Māris Klūga un portāla “Delfi: žurnāliste Guna Gleizde.