Ar šodienu Krustpunktā sāk priekšvēlēšanu diskusiju mēnesi – visu septembri līdz pat 13.Saeimas vēlēšanām mēs ik nedēļu rīkosim divas diskusijas ar politisko partiju pārstāvju piedalīšanos, lai izrunātu, ko partijas sola dažādu iedzīvotājiem svarīgu jautājumu risināšanā un galvenais – kā tās gatavojas to visu paveikt. Protams, uz katru diskusiju mēs nevaram uzaicināt visu 16 uz Saeimu startējošo partiju pārstāvjus, tādēļ dalīsim viņus pa diskusijām.

 Šodien mūsu uzmanība pievērsta nabadzības un sociālās nevienlīdzības problēmām. Diemžēl nabadzības riskam Latvijā pakļauts aptuveni katrs ceturtais iedzīvotājs, visvairāk – vientuļie vecāki, daudzbērnu ģimenes un veci cilvēki. Kādus risinājumus deputātu kandidāti piedāvā, lai mazinātu nabadzību Latvijā, par to sarunā ar studijas viesiem.

 Raidījuma viesi: Aleksandrs Kiršteins no Nacionālās apvienības „Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībbai/LNNK”, Silvestrs Rubīns no partijas „Latviešu nacionālisti”, Viesturs Kleinbergs no partijas „Progresīvie” un Iveta Purne no partijas „No sirds Latvijai”.