Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Mācība no Barona ielas remonta – vajag vairāk un detalizētāk stāstīt par darbiem, raidījumā Krustpunktā atzīst Rīgas mērs Nils Ušakovs ("Saskaņa"). Viņš norāda, ka veicot remontdarbus Brīvības un Lāčplēša ielā šajā vasarā, galvenais izaicinājums būs maksimāli efektīvi informēt, kurš posms kad būs slēgts. Ušakovs arī atklāj, ka šo ielu braucamās daļas remonts ir jāpabeidz līdz 1. septembrim, līdz jaunā mācību gada sākumam.

Publicējot sociālajos tīklos karikatūru, kas vēlāk raisīja plašu kritiku, būtu bijis jāpievieno plašāks paskaidrojums, intervijā atzina Ušakovs. Ušakovs skaidroja, ka kritiku raisījusī karikatūra bija domāta par to, ka Latvijas vēstures traģiskie notikumi tiek izmantoti, lai aizsegtu dažādas nekārtības un neizdarības: “Mēs lasām medijos stāstus, ka cilvēki brauc prom tāpēc, ka bija padomju okupācija, ka mediķiem ir tik zems atalgojums tāpēc, ka bija padomju okupācija.”

Un karikatūra bija provokācija, kurā Rīgas mērs esot gribējis pievērst uzmanību šai lietai: “Varbūt nemēģināsim katru neizdarību censties attaisnot ar Maskavas roku, vēsturi un Krieviju.”

Pirmajā pusstundā mēru izjautā žurnālisti Matīss Arnicāns no Latvijas TV un Arnis Krauze no TV3.