Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Ideju par TV5 zīmola atpirkšanu, lai uz tā pamata varētu veidot sabiedrisko mediju kanālu krievu auditorijai, nozares pārstāvji Latvijas Radio raidījumā Krustpunktā vērtēja kā labu un apsveramu.

Komunikācijas zinātnes doktors, sabiedrības integrācijas procesu pētnieks Mārtiņš Kaprāns pauda, ka ideja par TV5 zīmola atpirkšanu ir laba, jo tieši auditorijas uzticība ir viena no izšķirošajām problēma LTV7, kas raida vairākus raidījumus krievu valodā.

Krustpunktā diskutējam par to, kā rīkoties situācijā, kad esam uzzinājuši par krievu komerckanāla TV 5 slēgšanu. Finansiālu apsvērumu dēļ kompānija MTG TV Latvia pieņēmusi lēmumu marta beigās slēgt kanālu TV5. 

Kultūras ministre pagājušajā nedēļā Krustpunktā sacīja, ka tā ir Nacionālās elektroniski plašsaziņas līdzekļu padomes atbildība un iespējas – novirzīt finansējumu šādam kanālam, kurš vēlas uzrunāt arī krievu auditoriju. Vai ir jau par vēlu? Un vai par to vajag uztraukties? Studijā būs Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja Inese Laizāne, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes loceklis Ainārs Dimants un komunikācijas zinātnes doktors, sabiedrības integrācijas procesu pētnieks Mārtiņš Kaprāns.