Pirmdienas Krustpunktā ir lielā intervija, kad tiek veltīts laiks garākai sarunai ar vienu cilvēku. Šoreiz studijas viesa izvēli ir noteikusi politiskā situācija Latvijā. Jau gandrīz divus mēnešus pēc vēlēšanām neesam tikuši pie jaunās valdības, un šobrīd nākamo Ministru Kabinetu cenšas sastādīt Aldis Gobzems no KPV.lv  Kas tur sanāks, tas ir liels jautājums. Esam nolēmuši uz notiekošo palūkoties ar bijušā Valsts prezidenta acīm. Ko par to saka politiķis, kurš pats izgājis cauri ļoti dažādiem politiskajiem līkločiem? Studijā bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Valdis Zatlers nav pārliecināts, ka Aldim Gobzemam izdosies izveidot valdību.

„Ja pēc sešiem raundiem nekas nav iznācis, diez vai kas iznāks. Bet lielākā šķērslis ir neveiksme, ko Gobzems pats veica par savas pielaides lietu. Viņš pagājušā nedēļā izdarīja visu, lai izveidot valdību būtu ļoti grūti, lai neteiktu neiespējami,” norāda Zatlers.

Viņš uzskata, ka šonedēļ partijas nogaida, lai sagatavotos nākamam cēlienam un tikai beigās pateiks, ka neatbalsta Gobzema kandidatūru.

Tāpat Zatlers uzskata, ka „’mums ir iespējama valdība ar četrām partijām. Kāpēc par to nerunā? Neviens negrib palikt ārpusē.