Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzsver, ka šobrīd netiek gatavoti nekādi priekšlikumi par nepilsoņu naturalizācijas nosacījumu atvieglošanu, un viņš uzskata, ka masveida naturalizācija ar kādu vienu likumu nav pareizais ceļš.

Raimonds Vējonis intervijā raidījumā Krustpunktā atzina, ka aptuveni 250 000 nepilsoņu nav labākais signāls sabiedrībai, bet masveida naturalizācija ar vienu likumu ir nepareizs ceļš, kuru viņš neatbalsta. Tajā pašā laikā Vējonis norādīja, ka Latvijā ir problēmas sabiedrības saliedētībā.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš šogad pārcieta sirds operāciju, uzskata, ka Latvijas veselības aprūpes problēma ir arī tas, ka cilvēkus “apārstē”, bet nenodrošina pienācīgu reabilitāciju

Vējonis intervijā raidījumā Krustpunktā pastāstīja, ka nu jau viņa veselība uzlabojas un  viņš sapratis, ka līdz šim nenovērtēja, cik nozīmīgi ir būt veselam, “cilvēks ir tik trausls, un lai nokļūtu atpakaļ uz strīpas, nepieciešams pašam fiziski ieguldīties, un tam nepieciešams laiks”.

Intervijā Vējonis arī atzina, ka nedosies uz olimpiskajām spēlēm, kas šogad notiks Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro. “Mūsu sportistiem novēlu, lai viņi varētu mūs priecēt un mēs izcīnītu medaļas,” sacīja prezidents.

Krustpunktā studijā Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Pirmajā daļā prezidents atbild uz žurnālistu jautājumiem, studijā arī Aiga Pelāne no Latvijas Radio Ziņu dienesta un portāla "Delfi" žurnālists Filips Lastovskis.