Tā ir mūzika, kas saspēlējas ar laiku, kurā tā veidojas. Mūzika, kas skatās, kas notiek apkārt. Ar šiem vārdiem sākas grupai „Jumprava” veltītais mūzikls „Zem diviem karogiem” , ko Nacionālajā teātrī iestudējis Valters Sīlis. Sekojot, kā teksti dod impulsu mūzikai un jauniem meklējumiem mākslā, izrāde arī šodienas divdesmitgadnieku acīm raugās uz sabiedriski un politiski mutuļojošo desmitgadi pirms Latvijas neatkarības atgūšanas.

„Šī nebūs izrāde par apdzīvotu vietu Jumprava. „Jumprava” ir grupa, un darbs būs par grupu. Piezīme no autora – viņam šķiet svarīgi, ka par grupu „Jumprava” būtu jārunā tieši šādā veidā, bez lomu sadalījuma. Visi zina visu,” viens caur otru izrādi iesāk Nacionālā teātra aktieri.

„Visi zina visu” ir izrādes formas pamatā – jaunie aktieri organiski maina lomas un neatkarīgi no dzimuma iejūtas te Aigara Grāvera, te Aigara Graubas vai Aināra Ašmaņa lomās.

Izrādes stāstu veidojis pieredzējušais tandēms – dramaturgs Jānis Balodis un režisors Valters Sīlis, kuriem „Jumprava” ir bērnības mūzika. Sīlis stāsta, ka viens no impulsiem stāstam tieši par „Jumpravu” ir Ritvara Dižkača radītie dziesmu teksti.