Leļļu teātra direktors un režisors Mārtiņš Eihe un aktieris un režisors Edgars Kaufelds stāsta par aizvadīto sezonu un radošajiem plāniem teātrī. Nākamā sezona teātri jau saplānota. Līdzīgi kā šajā - būs izrādes dažādiem vecumiem. Runājam arī par to, kad gaidāma atgriešanās teātra īstajās mājās.

No nākamās sezonas Leļļu teātri strādās ar Liena Šmukste kā režisore un viņa iestudēs darbu pašiem mazākajiem skatītājiem, tā būs izrāde tiem skatītājiem, kuriem nav pat vēl gads apritējis. 

Vēl no nākamās sezonas teātrī nebūs izrādes krievu valodā. 

"Tas neizslēdz iespēju, ka būs kāda bilingvāla izrāde, kurā dosim iespēju bērniem ar citādu valodu mācīties latviešu valodu saskarsmē ar mākslu. Nekur nav izslēgts, ka mums būs izrāde angļu valodā vai kādā citā svešvalodā. Jautājums vairāk ir par to, ka mēs konceptuāli ejam izglītošanas virzienā, kurā latviešu valoda, kurā mēs mācāmies un apgūstam," stāsta Mārtiņš Eihe.

Runājot par teātra ēkas renovāciju, Mārtiņš Eihe atklāj, ka jau no oktobra teātris varēs atgriezties savā mājā Kr.Barona ielā ar izrādēm. Vēl nav skaidrs, ka visās zālēs uzreiz. Kopā pēc remonta teātrī būs trīs izrāžu telpas.

Edgars Kaufelds atklāj, ka ļoti gaida atgriešanos teātra ēkā, jo remonts "ir milzīgs jūklis un trakums".