Par poētisko izrādi, kuru īpaši trešajam pianista Andreja Osokina Brīvības festivālam radījis pats pianists un aktrise Čulpana Hamatova un festivāla programmu, kas šogad, reaģējot uz Krievijas militāro agresiju, veltīta Ukrainai, Kultūras rondo pārrunājam ar Brīvības festivāla rīkotājiem Katrīnu Gupalo un Andreju Osokinu.

No 25. maija līdz 8. jūnijam Rīgā norisināsies jau trešais pianista Andreja Osokina Brīvības festivāls, kas šogad, reaģējot uz Krievijas militāro agresiju, veltīts Ukrainai.

Visi festivāla laikā gūtie ieņēmumi no biļešu tirdzniecības sadarbībā ar “Biļešu paradīze” un fondu Ziedot.lv tiks ziedoti Ukrainas cilvēku atbalstam.

Festivāla koncerti norisināsies Melngalvju namā, Hanzas peronā, Klavieru salonā @152 un Anglikāņu baznīcā. Tas pulcēs dažādus Latvijā un pasaulē atzītus mūziķus un aktierus, kuru vidū ir Dita Lūriņa, Čulpana Hamatova, Ģirts Krūmiņš, Georgijs Osokins, Ralfs Eilands, Raimonds Tiguls, Žoržs Siksna, Katrīna Dimanta, Roberto Meloni, Katrīna Gupalo, pats Andrejs Osokins, kā arī mūziķi un aktieri no Ukrainas, kuri Latvijā raduši patvērumu no kara šausmām.