Mākslas dzīve pamazām atdzīvojas - veras vaļā galerijas un mākslas centri, piedāvājot jaunas izstādes. Tā pagājušajā nedēļā ar divām jaunām izstādēm darbu atsāka kim? Laikmetīgās mākslas centrs.  Pašlaik tur skatāmas divas izstādes,  turklāt abas vieno dabas, augu klātbūtne, interese par zemi kā materiālu, un tas vasaras sākumam ir tik piemēroti.

„Visa dzīvība zaļo” ir grupas izstāde, ko veidojuši trīs mākslinieki  Una Hamiltone Helle, Eltons Kūns, Ralfs Dorejs un kurators Ēriks Martinsons, tās tapšanas process bijis 3- 4 mēneši, atklāj viens no izstādes autoriem Eltons Kūns.

Otra izstāde, kas skatāma kim? Laikmetīgās mākslas centrā, ir Jāņa Kraukļa „Mi uže doma, a ti ješčo v gostjah”. Tā ir Jāņa  pirmā personālizstāde.

Šo iespēju jaunais mākslinieks guvis, jo  pērn ticis atzīts par konkursa "Open Kim? Call" laureātu,  žūriju uzrunāja Jāņa Kraukļa pārdomātā pieeja dažādu materiālu savienošanai, tāpat pārliecinājusi spēja strādāt ar telpu. Kad pirmā personālizstāde iekārtota, Jānis Krauklis atzīst, ka viņu interesē darbošanās ar telpu gan tiešā nozīmē - ar izstāžu zāli, gan ar plašāku telpu – kādi ir "Kalna Prizēni" Vecpiebalgā. Kas izstādē redzams, atklāj mākslinieks pats/

Tātad izstādes nosaukums „Mi uže doma, a ti ješķo v gostjah”jeb „Mēs jau esam mājās, bet tu vēl viesojies”.

Abas izstādes Kim? Laikmetīgās mākslas centrā būs skatāmas līdz 23. augustam, turklāt vasaras periodā ieeja kim ? Laikmetīgās mākslas centrā ir bez maksas.