“Dirty Deal Teatro” top instrukciju izrāde „Ohh”. Tā skatītāju aizved bērnībā, kurā ikviens no mums ir saņēmis neskaitāmas pamācības. Izrāde ir dramaturga Jāņa Baloža debija režijā, kurš pašlaik turpina studijas teātra skolā Amsterdamā.

Izrāde tā arī sākas ar instrukciju, tās dažkārt jālasa pašiem skatītājiem un jābūt gataviem tās arī pildīt. Piemēram, uz lapas jāuzraksta bērnības iela vai mājas nosaukums. Un tālāk jau jāļaujas notikumu gaitai.

Izrāde „Ohh” atklās “Dirty Deal Teatro” jaunu sadaļu „Ieraugi pirmais”, kas apvienos jaunākās paaudzes mākslinieku pirmos darbus profesionālajā teātrī. Izrādes režisors Jānis Balodis šobrīd studē maģistrantūrā vienā no prestižākajām teātra skolām Eiropā – DAS Teātra maģistra programmā Amsterdamas Teātra un dejas akadēmijā.

Instrukciju izrādes „Ohh” pirmizrāde “Dirty Deal Teatro” notiks 11.oktobrī, tuvākās izrādes 13. un 14.oktobrī. Skatītājam jābūt gatavam līdzdarboties, jo tā nebūs tradicionāla izrādes skatīšanās.

Nākamā pirmizrāde sadaļā „Ieraugi pirmais” gaidāma 2020.gada janvāra sākumā. Tā būs horeogrāfes Evas Krūmiņas izrāde „Drosmes projekts”.