Par mākslas un kultūras portāla “Arterritory.com” aktivitātēm, atbalstot māksliniekus, un radot virtuālo galeriju un no 26. novembra arī pagaidu mākslas salonu/ platformu, Kultūras Rondo izvaicājam portāla galveno redaktori Daigu Rudzāti un portāla direktori Unu Meisteri.

"Arterritory šis tikpat trauksmains un izaicinošs laiks, kā visiem. Vienlaikus arī jaunu ideju pārpilns. Īstenībā šis ir radošs laiks, jo esam aizsākuši virkni dažādu aktivitāšu," norāda Una Meistere. "Arterritory salons, kas aizsākās kā virtuāla atbalsta akcija māksliniekiem, ir viens no tiem."

Šobrīd darbus var apskatīt virtuālā galerijā un arī klātienē galerijas "Putti" telpās. No 26. novembra galerijas "Putti" telpās ir apskatāmi 18 mākslinieku un mākslinieku grupu izstāde, kurā eksponēti darbi, kas līdz šim bija skatāmi virtuālajā platformā, norāda Daiga Rudzāte.

"Mākslai nepieciešams tiešais kontakts ar skatītāju. Šī ir unikāla iespēja aiziet, ieraudzīt un arī varbūt iegādāties tiem, kas vēlas. Tā papildināt savu kolekciju vai aizsākt to," atzīst Daiga Rudzāte.

Izstādes apmeklējums pirmām kārtām ir saruna ar mākslas darbu, bet “Arterritory.com” salona veidotāji ir iecerējuši, ka galerijas telpās būs arī sastopami mākslinieki, kuru darbi ir eksponēti. Sīkāka informācija būs pieejama “Arterritory.com” Facebook lapā.