6. martā koncertzālē “Palladium” mūziķis Arturs Skutelis svinēs debijas albuma “Manī mīt” un savas muzikālās darbības desmitgadi. Kultūras Rondo tiekamies ar hiphopa mākslinieku Arturu Skuteli.

Arturs Skutelis vairāk nekā divu stundu garajā jubilejas koncertprogrammā izpildīs aizvadītajā gadu desmitā tapušos skaņdarbus, uz skatuves aicinot arī daudzus iepriekš neizsludinātus koncerta viesus un domubiedrus, ar kuriem kopā darināta mūzika kopš 2009. gada.

Viņa mūziku var raksturot kā avangardisku hiphopu ar dažādu citu žanru klātbūtni, pilnu ar asprātīgām metaforām, vārdu spēlēm un tekstuāliem eksperimentiem, kas savīti pilsētvidē pierakstītos stāstos.

Arturs Skutelis ir viens no zināmākajiem un savdabīgākajiem latviešu hiphopa mūziķiem un tekstu autoriem, studijas un radošās apvienības PKI (Eliots, ansis, Edavārdi u. c.) dibinātājs, dzīvās mūzikas grupas “Tvērumi” līderis. Nominēts Latvijas mūzikas Gada balvai “Zelta mikrofons”, Latvijas Mercury Prize godalgas ekvivalentam – Austras balvai, vairākas reizes ieguvis Latvijas hiphopa Gada balvu, saņēmis Zentas Mauriņas balvu, Veronikas Strēlertes piemiņas balvu u. c. apbalvojumus.