12. augustā Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvo Lauras Grozas iestudētā traģikomēdija „Piekrišana”. Lai arī pie iestudējuma strādāts pandēmijas laikā un izrāde atrādīta jau janvārī, tikai tagad notiek īstā satikšanās ar skatītājiem. Režisore izvēlējusies mūsdienu britu dramaturģes un režisores Nīnas Reinas lugu, kurā  autore risina laulāto trīsdesmitgadnieku attiecību krīzes. Kā sarunā uzsver režisore - šī ir izteikta aktieru izrāde.

Britu dramaturģe un režisore Nīna Reina  nāk no atpazīstamas dzejnieku un rakstnieku ģimenes, viņas tēvs ir laikmetīgais britu dzejnieks Kreigs  Reins, bet onkulis izcilais krievu dzejnieks un rakstnieks Boriss Pasternaks. Nīnas Reinas daiļrade guvusi gan kritiķu, gan skatītāju atzinību, tomēr Latvijā viņa ir mazpazīstama autore. 2017.gadā sarakstītais darbs „Piekrišana” atpazīstamā veidā ataino mūsdienu sabiedrības cinisko attieksmi pret dzīvi, kā arī atklāj „piekrišanas” jēdziena mainīgās interpretācijas. Lugu no angļu valodas tulkojis Jānis Elsbergs. vienā no vadošajām lomām –  režisore aicinājusi  Nacionālā teātra aktrisi Maiju Doveiku,  pārējās lomas uzticot Dailes teātra aktieriem - Dainim Grūbem, Ilzei Ķuzulei-Skrastiņai, Anetei Krasovskai, Mārtiņam  Upeniekam, Kasparam Dumburam un jaunajai Dailes teātra aktrisei Katrīnai Grigai. Pārdomās  par savu varoni un par darbu pie iestudējuma dalās Dainis Grūbe.

Izrādē daudz skan mūzika un to konsultējis Rūdolfs Dankfelds. Scenogrāfs un videomākslinieks ir Mārtiņš Vilkārsis, iestudējuma radošajā komandā kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, kā arī video mākslinieks -8.