Pirmo reizi taps izrāde bērniem latgaliešu valodā, deju izrāde - mūzikls, kas būs veltīts māksliniekam Leonardo da Vinči. Savukārt jau 5.oktobrī Daugavpils teātrī pirmizrāde iestudējumam „Cilvēks no Podoļskas” Georgija Surkova režijā. 2018. gadā lugas „Cilvēks no Podoļskas” autors Dmitrijs Daņilovs par šo darbu saņēma „Zelta masku” kategorijā „Labākais dramaturgs”.

Pirmo reizi taps izrāde bērniem latgaliešu valodā, deju izrāde - mūzikls, kas būs veltīts māksliniekam Leonardo da Vinči. Savukārt jau šajā sestdienā, 5.oktobrī, Daugavpils teātrī pirmizrāde iestudējumam „Cilvēks no Podoļskas” Georgija Surkova režijā.

Izrādes režisoram tā ir atgriešanās Daugavpils teātrī.

“Esmu noilgojies pēc šiem aktieriem un teātra. Man tie ir svētki,” atklāj Georgijs Surkovs. “Aktieri ir izauguši. Teātrī pa šo laiku bijušas labas izrādes un veiksmīgs ceļš, parādījušies jauni aktieri. Man tiešām ir patīkama sajūta, ka atkal esmu šeit.”

2018. gadā lugas „Cilvēks no Podoļskas” autors Dmitrijs Daņilovs par šo darbu saņēma „Zelta masku” kategorijā „Labākais dramaturgs”.

Izrādē piedalās Vadims Bogdanovs, Kristīna Zaharova, Mihails Samodahovs, Viktors Jancevičs un Māris Korsiets. Kā scenogrāfe un kostīmu māksliniece Daugavpils teātrī debitē Sintija Jēkabsone, horeogrāfe - Jana Jacuka.

Nākamās izrādes: 6. oktobrī pulksten 17.00 un 23. novembrī.

Vēl viens šīs sezonas izaicinājums – izrāde bērniem latgaliski.

Turpinot savu eksperimentālo ceļu, Daugavpils teātris jaunajā sezonā ieplānojis vēl kādu neparastu - Fjodora Dostojevska romāna „Brāļi Karamazovi” - iestudējumu, Daugavpilī jau zināmās Polijas režisores Lucinas Sosnovskas režijā.

Un, protams, tas bez kā Daugavpils teātris vairs nav iedomājams, ir deju izrādes. Šoreiz iestudējums būs veltīts māksliniekam Leonardo da Vinči.