„Tas bija Šekspīrs, pati Šekspīra esence,” - tā pēc Liepājas teātra izrādes „Šekspīrs” atzīst skatītāji. Iestudējumā, kam dots žanra apzīmējums trilleris un izmantotas četras Šekspīra lugas, ir daudz asiņu, daudz melna humora un vēl vairāk līķu.

Šis ir režisora Elmāra Seņkova pirmais darbs Liepājas teātrī un aktieri atklāj, kā režisors ar viņiem strādājis, nostādot mazliet neērtākā pozīcijā un neļaujot paslēpties. Radošajā komandā arī scenogrāfs Reinis Suhanovs, komponists Edgars Mākens un dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce.

Iestudējumā "Šekspīrs" iekļauti četru Viljama Šekspīra lugu fragmentu un to varoņi no lugām "Ričards III", "Makbets", "Otello", "Romeo un Džuljeta". Starp izrādes varoņiem ir gan Anna, Elizabete, Margarita, gan Lēdija Makbeta, Jago, Otello, Kasio un, protams, Ričards III, kurš veido attiecības ar pārējiem tēliem.

Elmārs Seņkovs izrādes programmā raksta, ka Šekspīra lugās pētīts neskaitāmi daudz tēmu, tomēr šoreiz vairāk interesē tie varoņi, kuri apzinās, ka pasaule nav godīga un tajā var izdzīvot tikai, ja pats cīnies par vietu zem saules jebkādiem līdzekļiem. Ja tu izvēlies pieņemt pasaules ļaunumu mehānismu, tev jābūt vienam no spēles posmiem. Un ļaunums šajā izrādē ir visaptverošs. Režisors kopā ar aktieriem uz to raugās caur absurdu un grotesku, iestudējums nav klasisks un tā nav kostīmu drāma vai komēdija

Tuvākais datums, kad izrādi „Šekspīrs” varēs noskatīties Liepājas teātrī,  ir 6.februāris.