Oktobrī jau 14.reizi notiks festivāls „Zelta maska Latvijā”, piedāvājot skatītājiem piecas izrādes. Tās tiks rādītas ne tikai Rīgā, Ventspilī un Liepājā, bet pirmo reizi arī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā „Gors”. Festivāla programmā iekļautas izrādes, kuras augstu novērtējusi Krievijas nacionālās teātra balvas „Zelta maska” žūrija un „Zelta maska Latvijā” ekspertu padome.

Marta beigās un aprīļa sākumā Maskavā risinājās “Russian Case”, kurā rādīti jauni iestudējumi, daži no tiem iespējams tiks iekļauti nākamā gada programmā.

Teātra festivāls „Zelta maska Latvijā” šogad notiks no 19. līdz 28.oktobrim. Pirmo reizi viena no festivāla izrādēm „Solījums rītausmā” tiks rādīta arī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā „Gors”. Izrādes kā parasti būs arī Rīgā, Liepājā un Ventspilī.

Festivālā būs iespēja noskatīties Dmitrija Krimova debiju A.Čehova Maskavas Dailes teātrī ”Serjoža”, redzēsim divus Latvijā pazīstamā režisora Konstantīna Bogomolova darbus – Tovstonogova Lielajā dramatiskajā teātrī tapušo izrādi „Slava” un Maskavas Dailes teātra izrādi „Vīri un sievas” pēc Vudija Alena darba. Vēl Latvijas skatītājiem būs iespēja redzēt A.Puškina Maskavas dramatiskā teātra iestudējumus „No arodskolas”, režisors Semjons Serzins, un „Solījums rītausmā” Alekseja Kuzmina-Tarasova režijā.