Kartupeļu lauks Kuldīgā apliecina Imanta Ziedoņa pārlaicīgo literāro darbu “Kurzemīte”, kas būs Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” un Ziedoņa muzeja fokusā turpmākos gadus. Imanta Ziedoņa muzejs kopā ar fondu “Viegli” iedzīvina grāmatā paustās vērtības par cilvēkiem, kultūru un sabiedrību kopumā ar jauna medija palīdzību. Par kartupeļu ziedēšanas laiku saruna Kultūras Rondo. Stāsta mūziķis Goran Gora un Ziedoņa klases pārstāve Elizabete Pavlovska.

Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" 12. jūlijā aicina uz brīvdabas koncertu "Kartupeļu ziedonis", kas notiks līdzās kulturālo kartupeļu laukam Pārventas parkā, Kuldīgā. Šīs vasaras notikums ir jauna koncertu cikla sākums, un šogad koncertā uzstāsies Kartupeļu bigbends mūziķa Goran Gora (Jānis Holšteins-Upmanis) vadībā. 

Jaunais medijs, ko izraudzījies fonds "Viegli" un muzejs, lai vēstītu par "Kurzemītes" vērtībām, ir interneta radio Kartupeļu lauka radio (KLR). Šobrīd šajā interneta radio ēterā izskan latviešu un ārvalstu mākslinieku skaņdarbi, kas izceļas ar savu kvalitāti un gaumīgumu, kā arī pirmie autorraidījumi.

KLR dzirdams interneta vietnē fondsviegli.lv/lv/radio un Android, iOS viedierīču lietotnēs.