Savulaik Betrolds Brehts speciāli vācu radio rakstīja lugas. Laiki un iespējas mainās, mūsu Radioteātra producentam Dzintaram Tilakam jautājam par iestudējumu, kurš sāks skanēt jau šodien, kā arī par nākotnes plāniem. Šovakar plkst. 22.05 pirmatskaņojums Annas Katras romānam "Vietējā stacija". Iestudējums skanēs 23., 24. un 25. februārī.

Dzintars Tilaks atklāj, ka ierakstīta jau ir Janas Egles romāna "Svešie jeb miļenkij ti moi" radio versija. Dramatizējumu kopā ar iestudējuma režisoru Intaru Rešetinu veidojis Dzintars Tilaks. Aprīļa pirmajā pusē būs pirmatskaņojums Radioteātrī.

Taps arī Elīnas Līces dzejas un mūzikas kompozīcijas "Māsai sievietei" ieraksts. Dzintars Tilaks atzīst, ka tas ir savā ziņā viena cilvēka teātris, jo Elīna Līce ir lieliska dzejniece, komponiste un izpildītāja. Skanes gan viņas dzeja, gan viņas komponētās dziesmas un viņas balss.

"Es te esmu tikai režisors un kompozīcijas pieviedotājs, piebilst Dzintars Tilaks. Ieraksts arī skanēs aprīlī

Radioteātrim plānu ir daudz. Ir iecerēti vairāki dramatizējumi un autori ir gandarīti sadarboties. Arī aktieri un režisori ir atsaucīgi darba Radioteātrī, protams, ievērojot visus piesardzības noteikumus.

Aprīlī Dzintars pats dodies Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju, lai radoši strādātu.