Karostas ūdenstorņa mākslinieku rezidencē atvērtajās darbnīcās darbojas gleznotāji, Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēji Veronika Frolova un Reinis Liepa, kā arī tēlnieks Egons Peršēvics. Par  lektoriju “Mākslas anatomija” un darba procesu izstādē saruna ar māksliniekiem Kultūras rondo studijā.

Karostas ūdenstorņa mākslinieku rezidences izvēlētais kurss ir piesaistīt rezidencei augstākās klases māksliniekus – tādēļ arī šogad tās kurators Egons Peršēvics uz Liepāju ir aicinājis gleznotājus, Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzējus Veroniku Frolovu un Reini Liepu.

Veronika Frolova ir latviešu mākslas vides vislabāk glabātais noslēpums – spēcīga gleznotāja, kas savos darbos koncentrējas uz abstraktu ķermeņu materialitātes tēlojumu. Viņa savos darbos apvieno ogles zīmējumu ar glezniecību viegli šķērsojot tehniku robežas.

Reinis Liepa savukārt ir izcils gleznotājs un, kā pats saka, "primāri jau zīmētājs". Reinis ilgu laiku jaunajiem māksliniekiem pasniedz zīmēšanu un ir viens no pieprasītākajiem zīmēšanas pasniedzējiem Latvijā. Glezniecībā viņš risina dažādu motīvu dialogus ar nelieliem spilgtiem krāsu akcentiem, kas bieži vien tiek nostatīti pret gaišu fonu.

Arī tēlnieks Egons Peršēvics ir Latvijas Mākslas akadēmijas mācībspēks. Viņš ir topošais mākslas doktors un pedagogs ar vairāk kā 10 gadu stāžu, kas šobrīd pasniedz arī Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.