No 28. jūlija līdz 30. jūlijam gleznainais Siguldas pils komplekss kļūs par greznu ietvaru izcilam mūzikas notikumam - XXIX Starptautiskajiem Siguldas Opermūzikas svētkiem, kuros būs iespēja dzirdēt gan Latvijas, gan pasaules izcilākos operdziedātājus. Svētku unikalitāte slēpjas tajā, ka katru gadu, salīdzinoši īsā laika posmā, 2 - 3 nedēļu laikā, tiek iestudēts operas uzvedums, īpaši pielāgots gleznainajām un vēstures elpu ieskautajām Siguldas pilsdrupām.
Kultūras rondo tiekamies ar solistiem Rihardu Mačanovski un Kalvi Kalniņu un Siguldas Opermūzikas radošo direktoru Daini Kalnu.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X