Senās mūzikas grupa „Kesselberg Ensemble” (Keselberga ansamblis) rezidēja Rēzeknes novada Lūznavas muižā, ierakstot mūzikas albumu, kurā būs dzirdama Johana Gotfrīda Mīteļa un mūsdienu latviešu komponista Uģa Prauliņa mūzika. Tas būs pirmais Latvijā ierakstītais un pirmais tepat izdotais Mīteļa mūzikas albums.

„Mīteļa mūzika ir ļoti pieprasīga, viņa pieprasa gan no izpildītāja, gan arī klausītāja tādas dzirdīgas ausis un simprocentīgu uzmanību. Mītelis nelaiž mūs vaļā ne tad, kad mēs spēlējam, ne tad, kad mēs klausāmies, tur vajadzīgs īpašs brīdis un gatavība viņu sadzirdēt,” saka čelliste un senās mūzikas grupas mākslinieciskā vadītāja Ilze Grudule.

Senās mūzikas grupa „Kesselberg Ensemble” kopš darbības pirmsākumiem, 2004.gada savā radošajā darbībā izzina un atdzīvina 18.gadsimtā Johana Gotfrīda Mīteļa radīto daiļradi. Ansamblī apvienojušies Latvijā un Šveicē dzīvojoši latviešu mūziķi, kuri teju nedēļas garumā Lūznavas muižā tikās, lai ierakstītu grupas otro Mīteļa mūzikas albumu.

Veicot mūzikas albuma skaņu ierakstu, paralēli notika arī albuma programmas video filmēšana, kas būs vērojama interneta vidē. Plānots, ka senās mūzikas grupas „Keselberga ansambļa” otrais albums, kurā būs dzirdama Johana Gotfrīda Mīteļa un mūsdienu latviešu komponista Uģa Prauliņa mūzika nāks klajā šajā rudenī.