16. decembrī tiks atvērta stikla studija Doma laukumā, bet sestdien, 17. decembrī, Latgales vēstniecībā „Gors” notiks labdarības koncerts ukraiņu atbalstam. Studijā Pieci.lv programmas redaktore Laura Lauziniece.

Īpašajā koncertā uzstāsies “Carnival Youth”, ansis, “Tautumeitas”, apvienība “Latgalīšu reps”, grupa “Citi Zēni”, kā arī “Shakima Trio”, kurā apvienojušies ukraiņu mūziķe Shakima Garunts, Jānis Ruņģis un Ainars Majors.

Labdarības koncerts apmeklētājiem ir pieejams par ziedojumu vismaz 5 eiro apmērā dodpieci.lv mājslapā, aktivizējot papildu funkciju – ziedojums pret koncerta apmeklējumu (līdzīgi kā ziedojums pret dziesmu). Viens ziedojums (neatkarīgi no summas) ir viena ieejas karte. Vietu skaits ierobežots.

Koncertu vadīs "Dod pieci!” ilggadējais dīdžejs Magnuss Eriņš un skrienošais dīdžejs Toms Grēviņš, kurš, turpinot pērn aizsākto iniciatīvu, arī šogad aktivizēs ziedojumus reģionos un koncerta dienā būs pieveicis 42 km distanci Rēzeknē.

“Dod pieci!” labdarības koncertu būs iespējams vērot LTV1 tiešraidē, kā arī klausīties Latvijas Radio 5 – Pieci.lv un Latvijas Radio 1 ēterā, skatīties sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, kā arī Pieci.lv Facebook un Youtube kanālu tiešraidēs.