Latvijas Radio kora ceļi Austrālijā un Amerikā. Un radošā gada nogale Latvijā. Kultūras Rondo studijā – kora mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Sigvards Kļava un koristi Gundega Krūmiņa un Kārlis Rūtentāls.

No  11. novembra līdz 20. novembrim  Latvijas Radio koris kopā ar savu galveno diriģentu un māksliniecisko vadītāju Sigvardu Kļavu koncertēja Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā un vairākās koncertprogrammās prezentēja izcilus Eiropas kormūzikas piemērus, tostarp būtisku akcentu liekot uz mūsdienu latviešu komponistu īpaši rakstītiem meistardarbiem. Turnejas ietvaros notika četri koncerti. Linkolna centra rīkotajā koncertā Ņujorkā notika Jura Karlsona Latvijas radio korim veltītā opusa "Oremus" pasaules pirmatskaņojums.

Savukārt novembra sākumā kora dziedātāji bija devušies uz Austrāliju, kur notika multimediju iestudējuma "Kara daba" izrāde.

Multimediālās izrādes “Kara daba” Austrālijas pirmizrāde notika OzAsia festivālā, Austrālijas lielākajā mākslas festivālā, kas ilgst vairāk kā 18 dienas un apvieno labāko no laikmetīgās dejas, terātra, mūzikas, vizuālās mākslas, kino, literatūras, ēdieniem, ģimenes pasākumiem, darbnīcām, sarunām u.c., kas sastopams mūsdienu Āzijā.