Māksla starp diviem kosmosiem – fizisko un digitālo. Maija nogalē mākslas centrā „Noass” Kaspars Brambergs bija sarīkojis izstādi „Aura Trigger”.  Ekspozīcijā bija apvienoti  fiziskie objekti un digitālie analogi,  izstāde ilga vien četras dienas, klāt esot arī pašam māksliniekam. Kā tradicionālās mākslas un jauno tehnoloģiju satuvināšanās aizrāvusi Kasparu Brambergu?

Mākslinieks Kaspars Brambergs savā radošajā darbībā izmanto glezniecības un skulptūras paņēmienus, kurus var raksturot kā abstraktu monumentalitāti. Viņa lielformāta mākslas darbus raksturo materialitāte un kā pats autors mēdz teikt, „vieliskums”. Ik pa laikam darbus eksponē arī  mākslas centrā NOASS, poētiskākā, šķiet, bija izstāde pirms dažiem gadiem „Astoņi saullēkti”.  Kas aizrāvis mākslinieku šobrīd,  uzzinu, kad maija nogalē dažas dienas mākslinieks „Noasā” bija sarīkojis jaunāko izstādi, kurā izvietojis gan fiziskus objektus, gan to digitālos analogus blokķēdes monitoros.

Izstādes otrā daļa paredzēta augustā arī mākslas centrā „Noass” - atkal četras dienas, atkal tikšanās ar mākslinieku Kasparu Brambergu.