Nepieciešamība izdarīt kaut ko vienam, atzīst Reinis Dzudzilo un sarīko personālizstādi „Nekad nebeidzas”, kas skatāma  galerijā „Alma”. Galerija ir neliela, un izstāde ir kā maza etīde ar nopietnu un dziļu vēstījumu.

Būdams scenogrāfs un vizuālais mākslinieks Reinis lielākoties darbojas radošā tandēmā kopā ar Kristu Dzudzilo, jaunākā izstāde ir viens no izņēmumiem radošajā darbībā.

Galerija „Alma” ar tās stikloto ārsienu pievērš garāmgājēju uzmanību. Mans ikdienas maršruts bieži ved garām galerijai, un es ar interesi allaž noraugos, kā mākslinieki izmantojuši atvērto ekspozīcijas telpu.  Šoreiz ar scenogrāfu un mākslinieku Reini Dzudzilo tiekos nelielās galerijas telpā, tātad iekšpusē.

Lai arī Krista un Reinis Dzudzilo biežāk darbojas kopā, ir reizes, kad top solo izstādes. Tāda ir Reiņa jaunākā izstāde ar nosaukumu „Nekad nebeidzas”, taču zinātājam tā vienalga ir abu mākslinieku saruna –  Kristas darbu ciklam „Es visu atceros”, Reinis pretstata – darbu „Aizmirstu”. Tā kā izstādes aprakstu Reinis nobeidz ar tekstu „Daudz laimes dzimšanas dienā! Es ielūdzu sevi un Tevi, mans draugs, tevi, garāmejošais un šurp nākošais!” Skaidroju, vai šī ir jubilejas izstāde?

Izstādes ekspozīciju veido viens elements, kurš sadalīts trīs daļās: gaismas objekts, uzraksts uz galerijas sienas un ierāmēta atvērta piezīmju klade.

Galerijas „Alma” nelielais izmērs un formāts ir atbilstošs etīdei, un Reinis Dzudzilo to dēvē par etīdi tumšajam laikam.

Reiņa Dzudzilo izstāde ir kā garāmejošs cilvēks, neuzbāzīgs, tomēr uzmanību piesaista. Reiņa Dzudzilo izstāde „Nekad nebeidzas” skatāma līdz 11.martam galerijā „Alma”.