„Pārmaiņas” – tāds nosaukums Paulas Zariņas-Zēmanes jaunāko gleznu sērijai. Māksliniece galerijā „Māksla XO” rāda pēdējā gada laikā tapušus darbus, kuros ainavas un abstraktas gleznas. Jauno gleznu transformācijas procesu pati gleznotāja salīdzina ar marmora atradnēm, bet vācu kurators no Berlīnes ar mākoņu formām, kas plūst un mainās.

Ar Paulu Zariņu-Zēmani tiekos galerijā „Māksla XO”, kur pirms Ziemassvētkiem atklāta viņas jaunākā izstāde „Pārmaiņas”. Paula kopš 2008.gada sarīkojusi septiņas personālizstādes un piedalījusies daudzās grupu izstādēs. Nesenākās – 2018. gada personālizstāde „Viens kā otrs” galerijā „Careva Contemporary” unn „Bangojošās pasaules miera punkts” 2017.gadā izstāžu zāles „Arsenāls” radošajā darbnīcā. No Paulas Zariņas-Zēmanes uzzinu, ka jaunākā gleznu sērija „Pārmaiņas” tapusi galvenokārt pēdējā gada laikā un tajā skatāmi 13 darbi.

„Dažas no formām šķiet pazīstamas.. bet tas ir tikai mirklīgs iespaids; mākoņi virzās tālāk, zīmējums bija vien iztēles radīts un īslaicīgs.  Zariņas – Zēmanes gleznās sastopamā figurācija ir līdzvērtīga šai pieredzei. Darbi ir iespēju, kā arī – ja tā var teikt – krāsu mākoņu pilni, un šajās aprisēs ir saskatāmas formas, kas plūst un mainās, gluži tāpat kā mainās gaisma. Nekas nav statisks; mākslas darbu pamatā ir kustība jeb, kā to vēsta virsraksts, pārmaiņas,” Paulas jaunāko gleznu sēriju precīzi raksturojis Džurians Benšops [Jurriaan Benschop], salīdzinot to ar mākoņu kustību debesīs.

Paulas Zariņas-Zēmanes personālizstāde „Pārmaiņas” galerijā „Māksla XO” skatāma līdz 17.janvārim.