Komponists Raimonds Tiguls kopā ar instrumentālo grupu un Rīgas Doma zēnu kori Mārtiņa Klišāna vadībā visā drīzumā aicina klausītājus uz koncertu “Rīta un vakara dziesmas” Rīgas Domā un Latvijas lielākajās koncertzālēs. Programmā iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan vairākas komponista Dziesmu svētkos jau skanējušas un gan dziedātājiem, gan klausītājiem pazīstamas dziesmas.

Šajās dienās Latvijas Radio 1.studijā notiek programmas ierakstu sesija albumam, tostarp – arī skaņdarbam, kurš būs vadmotīvs šīgada labdarības maratonam „Dod pieci!”.

 „Klusi čukst Dievs” – šāds nosaukums ir Raimonda Tigula komponētajai kora dziesmai,  šīgada labdarības maratona “Dod Pieci!” himnai. Maratons būs veltīts neārstējami slimu cilvēku dzīves nogalei un paliatīvās aprūpes sistēmas sakārtošanai Latvijā.

Savukukārt, stāstot par koncertprogrammu „Rīta un vakara dziesmas”, Raimonds Tiguls atzīmē, ka tā viņam ir īpaša, jo savus pirmos soļus mūzikā viņš sācis dziedot tieši zēnu korī. Dzirdot, kā  komponista sacerējumus dzied Rīgas Doma zēnu koris, tūlīt klāt ir atsevišķas bērnības atmiņas un tām sekojošais saviļņojums.

Pirmie jauno koncertprogrammu varēs novērtēt tie klausītāji, kuri izvēlēsies apmeklēt kultūras centru „Siguldas Devons” – tur koncerts 15. novembrī, tad, 8. decembrī dziesmas izskanēs Latgales vēstniecībā “Gors”, un, mērojot ceļu caur Liepāju, Venstpili un Cēsīm, „Rīta un vakara dziesmas” savu noslēguma pieturvietu atradīs Rīgas Domā 23. decembrī.