Sākusies nu jau gadskārtējā Rīgas Fotogrtāfijas biennāle, precīzāk, tās starpgads. Programmā iekļautajiem pasākumiem piešķirta devīze „NEXT".  Tulkojumā no angļu valodas, "nākamais" ietver sevī ideju par kustību; pāreju, kas nekad nav droša, paredzama vai iepriekš zināma.

Rīgas Fotogrāfijas biennāle ir starptautisks mākslas notikums, kas fokusējas uz vizuālās kultūras analīzi, aptverot dažādas radošās jomas un sniedzot iespēju satikties ar daudziem starptautiski atpazīstamiem mākslas profesionāļiem. Šis ir biennāles starpgads, un plašāk par tā tematisko ievirzi stāsta tās programmas vadītāja Inga Brūvere.

No 4. aprīļa līdz 28. jūnijam Rīgā un Berlīnē norisināsies laikmetīgās mākslas notikums Rīgas Fotogrāfijas biennāle – NEXT 2019, piedāvājot apmeklētājiem izstādes, porfolio skati, lekcijas un simpoziju par aktīvismu Baltijas jaunākajā mākslā. Biennāles starpgadu programma “NEXT” veidota, pievēršot uzmanību jaunajiem māksliniekiem, kas vēl ir savas radošās karjeras sākumā, un dodot viņiem iespēju pieteikt sevi plašākā kontekstā.

Annija Muižule patlaban dzīvo un strādā Nīderlandē. Studiju laikā Hāgas Karaliskās mākslas akadēmijas Fotogrāfijas programmā viņa pievērsās attēlu tapšanas procesam, kā arī sāka pētīt cilvēka spēju robežas aptvert vizuālo kultūru milzīgajā informācijas daudzumā. Viņas interese rezultējusies personālizstādē „Priecīgi uzņēmēji izklaidējas birojā”, kura šobrīd skatāma ISSP galerijā Berga bazārā.