Ciklu par Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pieciem gadiem kopš nams jaunatklāts apmeklētājiem, noslēdzam ar ieskatu muzeja izglītības programmās un dažādu auditoriju piesaistīšanā. Muzeja komunikācijas un izglītības nodaļas pārstāvji turpina meklēt veidus, kā uzrunāt dažādas kopienas un auditorijas, lai ikviens varētu teikt – šis ir mans muzejs.

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja piecu gadu svinības pārcēlušās uz digitālo vidi, taču tās ir ne mazāk sirsnīgas, apliecina muzeja Komunikācijas nodaļas vadītāja Annija Sauka un aicina jebkuru muzeja apmeklētāju dalīties ar saviem brīžiem muzejā, izmantojot mirkļabirku „Mans muzejs”, kā arī nodot sveicienus māksliniekiem.

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izglītības darba vadītāja Elīna Bērziņa, atskatoties uz pēdējos piecos gados paveikto, izceļ Mākslas muzeja brīvprātīgā darba programmu, arī to, kā attīstījuši Mākslas muzeja m jauniešu kluba darbu un sociāli atbildīgo un iekļaujošo programma „Nāc muzejā”.

Kā informē Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, pēdējos piecos gados muzeju kopumā apmeklējuši vairāk nekā 932 tūkstoši, notikušas 56 izstādes, ārpus muzeja organizētas 12 izstādes.