Sansusī kamermūzikas festivāls šovasar notiks! Par veidu, kā tas pulcēs savu kopienu un kādus jauninājumus tajā ienesuši noteiktie ierobežojumi, skaidrojam sarunā ar festivāla rīkotāju Armandu Siliņu.

Pirms festivāla paredzēta arī radošā provokācija gaidāma Cēsīs. 11. jūlija vakarā cēsinieki un Cēsu viesi varēs iesaistīties radošā provokācijā jeb baudīt kultūras desertu četros slāņos norisē “Vakars Cēsīs” Ruckas rezidenču centra pagalmā.

Vakaru ievadīs Ievas Salietes klavesīna mūzikas koncerts. Sekos laikmetīgās dejas izrāde “Labrys”. Pilnīgākai emociju gammai trešajā deserta kārtā būs arī mūziķu kautiņš, kurā sacentīsies pianisti – trakulis Ēvalds Lazarevičs un šarmantā kautiņu čempione Agnese Egliņa. Un noslēgumā tradicionālā “Sansusī” 20 minūšu diskotēkā, kurā par mūziku gādās DJ Platons Buravickis.

Bet pats festivāls norisināsies no 7. līdz 9.augustam Aknīstē un arī ikvienā pagalmā, kur cilvēki būs izvēlējušies pieslēgties digitālajam "Sansusī". Programmu Armands Siliņš pagaidām neatklāj.